AQUA REHA

Ćwiczenia w wodzie:

Dynamiczna forma ćwiczeń w wodzie przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Zalecana przy problemach z nadwagą, bólach kręgosłupa, po przebytych urazach. Doskonała forma ruchu dla osób chcących poprawić swoją kondycję fizyczną.

AQUA REHA SENIOR

Ćwiczenia w wodzie:

Gimnastyka w wodzie nie wymagająca umiejętności pływania. To idealna forma zajęć przy schorzeniach i niedomaganiach związanych z wiekiem. Opóźnia procesy starzenia się, zwiększa ruchomość w stawach, zmniejsza bóle kręgosłupa. Poprawia komfort życia.

AQUA REHA MAMA

Ćwiczenia w wodzie:

Ćwiczenia dla przyszłych mam. Bezpieczne zajęcia w wodzie nie obciążające stawów, świetnie przygotowują ciało i mięśnie do porodu. Idealna chwila relaksu dla mamy i dziecka.

NAUKA PŁYWANIA

Ćwiczenia w wodzie:

Zajęcia dla każdego kto chce rozpocząć przygodę z pływaniem, wiek nie ma znaczenia, oferta obejmuje zajęcia indywidualne z instruktorem, naukę w parach oraz kameralnych grupach od 3 do 5 osób. Sprawdź jak wiele można nauczyć się w 50 minut.

REHABILITACJA W WODZIE

Ćwiczenia w wodzie:

Bezpieczna i efektywna forma ćwiczeń w wodzie z fizjoterapeutą. Indywidualnie dobrana do schorzenia pacjenta. Dostępna dla każdego bez względu na stopień niepełnosprawności. 45-minutowe ćwiczenia w wodzie.

WIECZÓR PANIEŃSKI

Imprezy na basenie:

Możliwość wynajęcia całego obiektu basenowego. Basen, jacuzzi, sauna fińska, łaźnia parowa plus obsługa barmańska, masaż, nauka aqua dance, fotograf, klimatyczny wystrój.

Ocena roczna

Zobacz plik