STREFA RELAKSU

Ćwiczenia w wodzie:

Chwila odprężenia i relaksu w klimatycznym miejscu. To odpoczynek na basenie z trzema saunami, jacuzzi, fińskim wiadrem i cogodzinnymi seansami saunowymi, prowadzonymi przez wyspecjalizowanych Saunamistrzów. Strefa relaksu dostępna jest dla osób powyżej 16- tego roku życia.

SAUNAMISTRZ

SAUNAMISTRZ

Mistrz Ceremonii to osoba, która uczy poprawnego saunowania, dba o kulturę, komfort i bezpieczeństwo gości podczas pobytu w saunie. Do jego zadań należy odpowiednie rozprowadzanie gorącego powietrza po wnętrzu sauny za pomocą ręcznika. Połączenie specjalnie dobranej muzyki, kompozycji zapachowej i tematyki seansu czynią z rytuału prawdziwy pokaz.

SEANSE SAUNOWE

SEANSE SAUNOWE

Cogodzinne ceremonie saunowe o różnej tematyce, zapachów i muzyce prowadzone przez Mistrza saunowania. Polegają na polewaniu wodą rozgrzanych kamieni specjalną kompozycją zapachową i wytworzeniu gorącej aromatycznej pary wprawiając ją w ruch za pomocą różnych atrybutów saunowych.

STREFA NAGOŚCI

STREFA NAGOŚCI

Na całym obiekcie basenowym obowiązuje nagość. W pełni promując poprawne saunowanie powstała strefa nagości. Ręcznik służy do okrycia, położeniu go na leżaku i deskach żeby na nim usiąść nie dotykając żadną częścią ciała ławy.